Máte-li zájem o zorganizování kurzu nebo přednášky ve vašem okolí, kontaktujte nás.
Jsme ochotni přijet kamkoli, kde se přihlásí alespoň tři páry.

 

Načítám Akce

« Všechny Akce

  • akce již proběhla.

On-line kurz STM PPR

20.5.2020 - 5.7.2020

Protože se na nás obracíte s dotazy na možnost dokončit přerušené kurzy nebo absolvovat kompletní kurz symptotermální metody PPR, rozhodli jsme se nabídnout možnost on-line kurzů. Myslíme, že osobní setkání je určitě lepší variantou, on-line kurz chápeme spíš jako východisko z nouze. I když se opatření začínají rozvolňovat, stále je složité uspořádat kurz tak, abychom dodrželi všechny hygienické požadavky.

Pokud je pro vás důležité se STM naučit co nejdříve, přihlášku najdete ZDE.

Přihlášeným se ozveme a domluvíme termíny a časy kurzu.

Aktuálně probíhají dva kurzy:

středy 20.5. – 24.6. od 17.30h – lektoři: Miroslav a Jitka Novákovi

středy 20.5. – 24.6. od 21h – lektoři: Ondřej a Eliška Žákovi

 

Obsah on-line kurzu se oproti běžným kurzům nemění, ale jeho struktura bude trochu jiná. Zatímco běžný kurz má 4 setkání po 2,5h, rozhodli jsme se u on-line kurzů pro 6 setkání po cca 1,5h. Využívat budeme běžné prezentace z kurzů ve spojení s videokonferencemi Google Meet, součástí budou i on-line materiály k procvičení probrané látky a možnost individuálních konzultací s lektory.

Pro absolvování kurzu bude tedy potřeba mít připojení k internetu, mikrofon a pokud možno i webkameru – byli bychom rádi, aby kurzy probíhaly v malých skupinkách a nebyly zcela anonymní.

Prosím, nečekejte od našich lektorů profesionální výkony! Jsme zvyklí být v kontaktu s účastníky kurzu, hovořit do webkamery je mnohem těžší. Chceme být ale k dispozici všem, kdo se potřebují v současné situaci STM naučit a pokusíme se to udělat co nejlépe.

Podrobnosti

Zahájení:
20.5.2020
Ukončení:
5.7.2020
Rubrika Akce:

Místo konání

ONLINE